Licealiada

Klasyfikacja

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta:
1. II LO
2. ZS KATOLICKICH
3. LZK
4. LMK
5. ZS EKONOMICZNYCH
6. ZS BUDOWLANYCH
Chłopcy:
  1. ZS SAMOCHODOWYCH
  2. ZS ELEKTRYCZNYCH
  3. ZS BUDOWLANYCH
  4. ZS AKADEMICKICH
  5. II LO
  6. ZS EKONOMICZNYCH
  7. IV LO
  8. ZS TECHNICZNYCH
  9. ZS KATOLICKICH

LIGA KORESPONDENCYJNA

 I rzut

dziewczęta:

  1. II LO
  2. LMK
  3. LZK
  4. ZSEk.
  5. ZST
  6. ZSChem.
  7. ZSA
chłopcy:
  1. ZSS
  2. ZSEl.
  3. ZST
  4. ZSB
  5. ZSEk.
  6. ZSChem.
  7. LMK
  8. ZSA
  9. LZK
  10. II LO

pobierz wyniki dziewcząt i chłopców

PŁYWANIE
dziewczęta
1. LZK – 123 pkt.
chłopcy
1. Zespół Szkół Elektrycznych – 150 pkt. 
2. II LO  – 54 pkt.

pobierz

 
PIŁKA RĘCZNA
dziewczęta:
  1. II LO
  2. IV LO
  3. Zespół Szkół Chemicznych.
  4. Zespół Szkół Technicznych.
  5. LMK
  6. Zespół Szkół Ekonomicznych.

pobierz

chłopcy:
gr.B pobierz
gr. A oraz finał pobierz
1. ZS Elektrycznych
2. LMK
3. ZS Budowlanych
4. ZS Technicznych
5-6 ZS Samochodowych, II LO
7-8 ZS Chemicznych, LZK

UNIHOKEJ

chłopcy:

  1. ZS Samochodowych
  2. ZS Elektrycznych
  3. LMK
  4. ZSB
SIATKÓWKA PLAŻOWA

dziewczęta:

1.ZSCh
2. LMK
3. IV LO
4. ZST
5. ZSEk

chłopcy:

  1. ZSA
  2. ZSS
  3. ZSB
  4. ZST
  5. IV LO
  6. ZSCh
LA – LIGA KORESPONDENCYJNA I i II rzut
Dziewczęta:
1.LMK                   637+478=1116
2.Zespół Szkół Chemicznych   411+533=944
3.Zespół Szkół Technicznych   497+352=849
 pobierz
 
chłopcy:
1. Zespół Szkół Samochodowych  907+879=1786 
2.Zespół Szkół Technicznych         828+835=1663 
3.Zespół Szkół Elektrycznych        840+783=1623 
4.Zespół Szkół Budowlanych         777+713=1490
5.Zespół Szkół Chemicznych         706+628=1334
6.Zespół Szkół Akademickich        670+444=1114                                                                                               
 pobierz
 
PIŁKA NOŻNA
dziewczęta:
1. LMK
2. ZSA
3. LZK
4. ZSCH
5. ZST
6. II LO
 pobierz
chłopcy:
  1. ZSA
  2. ZSCh
  3. ZSB
  4. ZSS
  5. – 10. II LO, IV LO, ZSEk, ZSEl, LMK, ZST
pobierz – gr.A
pobierz gr.B

 

HPN – (nie wliczana w punktację)

 

 
PIŁKA SIATKOWA
dziewczęta:
 L – PS dz gr A
  1. LMK 
  2. II LO
  3. ZSKat.
  4. LZK
  5. ZSEk, IV LO, ZSA, ZST, ZSCh
chłopcy:
 1. ZSS
2. ZSEl
3. ZSAk.
4. ZSB
5. LMK, ZSK, LZK, ZSCh, ZST, II LO
  
KOSZYKÓWKA
dziewczęta:
 1. LMK
2. II LO
3. IVLO 
4. ZSCh
chłopcy:
 1. II LO
2. ZSEl.
3. LZK
4. LMK
5. ZST, IV LO, ZSCh, ZSS, ZSA
  
TENIS STOŁOWY
dziewczęta:
 1. LMK
2. ZSEl
3.LZK
4. ZSCh
5. II LO, ZST, ZSB
 
chłopcy:
  1. ZSEl
  2. ZST
  3. LZK
  4. ZSB
  5. LMK
 
SZACHY
  1. LZK.
  2. ZSEl
  3. ZST
  4. ZSEk 

BADMINTON

dziewczęta:
1. LZK
2. ZS Budowlanych
3. LMK
4. ZS Technicznych
5. II LO
6-7. ZS Samochodowych, ZS Ekonomicznych
chłopcy:
  1. ZS Technicznych
  2. ZS Budowlanych
  3. ZS Elektrycznych
  4. ZS Samochodowych

pobierz

Indywidualnie biegi przełajowe

 
dziewczęta
 
  1. ZSK
  2. II LO
  3. LZK
 
Chłopcy
 
  1. ZSS
  2. ZSEL
  3. ZSB
  4. ZST
  5. ZSA
  6. ZSK
 
<<wstecz