Licealiada

Klasyfikacja

Licealiada – Klasyfikacja

SIATKÓWKA PLAŻOWA

dziewczęta:

  1. II LO
  2. ZSChem
  3. LMK
  4. ZSEK

chłopcy:

  1. ZSA II
  2. ZSB II
  3. ZSB I
  4. ZSEk

wyniki – pobierz

LA – LIGA KORESPONDENCYJNA
Dziewczęta:
1.II LO         914+884=1798
2.ZSEKo      803+677= 1480
3.ZSCH       728+ 697=1425
4.ZSAK       668+369=1037
5.ZSS         690+272=962
6.ZSBu      358+ 369=777
7.LMK                746
8.LZK                 685
 
chłopcy:
1.ZSS        1094 + 1094=2188
2.ZSEL      1033 + 1018=2054
3.ZST        1008 + 951 = 1954
4.ZSB        824  +  826 = 1650
5.ZSCH     991 + 580  = 1571
6.ZSEK      835 + 686 = 1521
7.LMK                 615
8.ZSAK                592
 
wyniki – pobierz
PIŁKA NOŻNA
chłopcy:
  1. ZSA.
  2. IV LO
  3. ZSEk.
  4. ZSchem.

L – PN finał

L – PN gr. A

L – PN – gr.B

HPN – (nie wliczana w punktację)

pobierz gr. B

 
PIŁKA SIATKOWA
dziewczęta:
1. LZK.
2. ZSK
3. LMK
 
chłopcy:
1.ZSEl
2.ZSB
3.ZSS
4.ZST
KOSZYKÓWKA
dziewczęta:
1. IV LO
2. ZSA
3. II LO

pobierz

chłopcy:
1. Zespół Szkół Elektrycznych
2. III LO (LMK)
3. Zespół Szkół Samochodowych
4. II LO (Kopernik)
finał
 
pobierz gr. A

pobierz gr. B

 
TENIS STOŁOWY
dziewczęta:
1. LMK
2. ZS Chemicznych
3. ZS Budowlanych
4. II LO
5. LZK
6. ZST
 

chłopcy:

  1. ZS Elektrycznych
  2. ZST
  3. LZK
  4. ZSS
  5. ZSB
  6. – 9. ZS Chem, II LO, LMK, ABiS

pobierz

 
SZACHY
  1. ZSEl
  2. ZSEk
  3. ZST
  4. LZK
  5. ZSB

BADMINTON

dziewczęta:
  1. ZSB
  2. ZST
  3. ZSEk
  4. ZSS
chłopcy:
  1. ZST
  2. ZSB
  3. ZSEl
  4. ZSS
  5. ZSEk

pobierz dziewczęta i chłopcy

LIGA KORESPONDENCYJNA

pobierz

PIŁKA RĘCZNA – chłopcy

  1. ZS El.
  2. ZSS
  3. LZK
  4. ZSB
  5. LMK
  6. II LO
pobierz
gr. B – pobierz

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta:
1. ZSK
2. II LO
3. ZSEk
Chłopcy:
1. ZSS
2. ZSEl
3. ZSB
4. ZSEk
5. ZSA
6. ZST
7. II LO

Indywidualnie biegi przełajowe

Drużynowe Biegi Przełajowe
dziewczęta
I m-Zespół Szkół Ekonomicznych
II m-Zespół Szkół Katolickich
Chłopcy
I m-Zespół Szkół Samochodowych
II m-Zespół Szkół Ekonomicznych
III m-Zespół Szkół Technicznych
IV m-Zespół Szkół Elektrycznych
V m-Zespół Szkół Budowlanych
VI m-Zespół Szkół Akademickich
VII m-II LO
VIII-Zespół Szkół Chemicznych

L – Indywidualne Biegi Przełajowe

L – Wyniki drużynowe

<<wstecz