Informacje

L – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – TERMINARZ GRUPA A
Wszystkie mecze w Zespole Szkół Elektrycznych
6 listopad
godz. 10:00 ZSEl – II LO
godz. 11:00 ZST – ZSB
8 listopad
godz. 10:00 ZSEl – ZST
godz. 11:00 II LO – ZSB
10 listopad 
godz. 10:00 ZSEl -ZSB
godz. 11:00 ZST – II LO
Półfinał – 14 listopad
godz. 10:00  1A-2B
godz. 11:00  2A-1B
Finał – 17 listopad 
godz. 10:00 mecz o III Miejsce (przegrani półfinałów)
godz. 11:00 mecz o I miejsce (zwycięzcy półfinałów)
Koordynator rozgrywek 
Jan Nieradziński
——————————————-
IDIMS – WYNIKI MISTRZOSTW WŁOCŁAWKA W PIŁCE NOŻNEJ
ID:
  1. SP 23
  2. SP 2
  3. SP 3
  4. SP 14
  5. SP 18
  6. SP 20
  7. SP ZSK
IMS:
1. G ZSA
2. G 2
3. G ZSK
4. G 4
5. G 1
6. G 14
7. G 11
8. G
BIEGI SZTAFETOWE
W czwartek, 12 października, na gościnnych terenach Zespołu Szkół Samochodowych odbyły się mistrzostwa Włocławka w sztafetowych biegach przełajowych dla uczniów włocławskich szkół. Każda ze szkół mogła wystawić reprezentację złożoną z 10 dziewcząt lub 10 chłopców, mających do pokonania 800 metrów (dziewczęta) lub 1000m (chłopcy). W zawodach wystartowało 300 uczniów. W kategorii szkół podstawowych, rocznik 2005 i młodsi, wśród dziewcząt zwyciężyły uczennice SP nr 23, przed SP 2, SP 12 , SP 19 i SP 14, a wśród chłopców SP 20, przed SP 23, SP 12 i SP 19. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2002- 2004) pierwsze miejsce zajęły uczennice SP 23, przed klasami gimnazjalnym IV LO, SP 5 i Zespołem Szkół Katolickich. Wśród chłopców pierwsze miejsce , po bardzo wyrównanej walce, zdobyli uczniowie SP 5, przed SP 23, Zespołem Szkół Katolickich, Zespołem Szkół Akademickich, SP 8 i startującym poza konkursem drugim składem Zespołu Szkół Katolickich. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych najlepsze okazały się dziewczęta z Zespołu Szkół Katolickich, przed II LO i Zespołem Szkół Ekonomicznych. Najszybciej pokonali dystans 10 kilometrów uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych, prowadząc od pierwszej zmiany i dystansując pozostale drużyny na prawie 200 m. Drugie miejsce wywalczyli chłopcy z Zespołu Szkół Elektrycznych, przed Zespołem Szkół Budowlanych, Zespołem Szkół Ekonomicznych, Zespołem Szkół Akademickich, Zespołem Szkół Technicznych i II LO. Koordynatorem zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego z ,, Samochodówki” Dariusz Wierzbicki a organizatorem Miejski Szkolny Związek Sportowy. Składam serdeczne podziękowania dla Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych za pomoc w organizacji mistrzostw Włocławka.
                                                                                                   Anna Szafrańska MSZS
————————————————-
INFORMACJA
Zarząd SZS we Włocławku informuje zainteresowanych nauczycieli w-f, że czas na dostarczanie sprawozdań minął.  Klasyfikacja została sporządzona na podstawie wyników, które otrzymaliśmy. Prosimy nie przesyłać już sprawozdań z zawodów ani e-mailem ani sms-em (!!!). Nie możemy zmieniać klasyfikacji w ostatniej chwili (11 październik 2017) na podstawie przesłanych wyników z zawodów, które rzekomo odbyły się wg kalendarza 2016/2017 w październiku ’16 lub w maju ’17. Zmiany w klasyfikacji mogą nastąpić TYLKO poprzez małe niedopatrzenia i tym samym pomyłki.
Jednocześnie informujemy, żeby  koordynatorzy poszczególnych zawodów w sportowym roku szkolnym 2017/2018 przesyłali wyniki jak najszybciej. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, dyskusji i komentarzy. 

————————————————

ZEBRANIE ZARZĄDU

W dniu 10.10.2017 r. odbyło się zebranie Zarządu SZS Włocławek, na którym ustalono:

1. Podział obowiązków:
– Igrzyska Dzieci – Robert Szmalenberg, Eliza Wieczorek,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Anna Szafrańska,
Licealiada – Marcin Kubiak,
dostarczanie pucharów – Eliza Wieczorek,
 administrowanie stroną szswloclawek.pl – Marcin Kubiak.
W związku z tym podczas przesyłania podsumowania zawodów, prosimy wpisać adresy e-mailowe odpowiadające właściwej kategorii wiekowej np. jeśli podsumowanie zawiera zawody:
ID – przesyłamy na e-mail Roberta, Elizy oraz Marcina (administratora strony),
IMS – przesyłamy na e-mail Ani oraz Marcina,
L – przesyłamy do Marcina.
2. Jednomyślnie przyjęto, że:
koordynatorzy, którzy nie wywiązali się ze swojej roli w roku szkolnym 2016/2017 (informacja była podana na stronie szs.wloclawek.pl) tj. m.in. nie informowali o zawodach, nie zorganizowali zawodów, nie podali e-mailem wyników i podsumowania zawodów – NIE BĘDĄ KOORDYNOWALI rozgrywek w roku szkolnym 2017/2018.
W związku z tym w:
Licealiada – tenis stołowy chłopców – nie ma koordynatora (tymczasowo ZST)
                   – piłka nożna chłopców – nie ma koordynatora (tymczasowo ZST)
Osoby, które chcą koordynować w/w zawody proszone są o kontakt. Jeśli nikt się nie zgłosi, zawody (grupa A oraz finał) zostaną przeprowadzone na obiektach Zespołu Szkół Technicznych.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – koszykówka chłopców – o koordynowanie zawodów zgłosił Jarek Marzec (ZST).