L – SIATKÓWKA PLAŻOWA
chłopcy – 28 maja (poniedziałek), godz. 9.00, odprawa 8.30.
dziewczęta – 29 maja (wtorek), godz. 10.30, odprawa godz. 10.00
Zawody przy Zespole Szkół Ekonomicznych. Zgłoszenia szkół przyjmuje Bartek Woźniak (ZSEk).
pobierz komunikat półfinały wojewódzkie
——————————
ID SPRAWNY MIŚ – FINAŁ (bez eliminacji)
Termin: 5 czerwca
Godz.: 9.00
Miejsce: hala OSiR
———————————
IMSSIATKÓWKA PLAŻOWA
W związku z nadesłanymi terminarzami półfinałów wojewódzkich ustaliliśmy terminy Mistrzostw Włocławka:
dziewczęta – 22 maja, start godz. 10.30, odprawa godz.10.00
chłopcy – 23 maja, start godz. 9.00, odprawa godz. 8.30
Zgłoszenia szkół przyjmuje koordynator zawodów Bartek Woźniak (ZSEk)
półfinał (dziewczęta) – 29.05, Toruń Szkoła Podstawowa Nr 28 ul.Przy Skarpie 13
półfinał (chłopcy) – 29.05, Toruń Szkoła Podstawowa Nr 28 ul.Przy Skarpie 13
pobierz komunikat półfinały wojewódzkie
———————————–
KOLEJNY SUKCES „SAMOCHODÓWKI”…więcej
————————————
PROPONOWANE TERMINY ZAWODÓW SZS W MAJU
17 maja od 10.00 do 13.00 – czwórbój lekkoatletyczny
18 maja od 10.00 do 13.00- trójbój lekkoatletyczny
21 maja od 10.00 do 14.00 – liga lekkoatletyczna dla oddziałów gimnazjalnych
24 maja od 11.00 do 14.00 – liga korespondencyjna dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Puchar Sprawnego Misia dla najmłodszych uczniów z klas I-V włocławskich szkół podstawowych w następujących terminach: 28 maja ( SP 7. SP 11, SP20) od 9.00 do 12.30, 29 maja ( SP 3, SP 23, SP 2) od 9.00 do 12.30 oraz 4 czerwca
( finał) od 9.00 do 13.00

W razie jakichkolwiek pytań czy problemów z terminami proszę o sms 607754135 lub maila aszafa@op.pl

———————————-

L – LIGA KORESPONDENCYJNA LA – II RZUT
Termin :  24 maja 2018 (czwartek)
godz. 11.00
Miejsce: Stadion OSiR
Koordynator: Dariusz Wierzbicki
 —————————
LA – KOMUNIKATY ORGANIZACYJNE – KUJ.-POM.
ID – czwórbój – pobierz
ID – Trójbój – pobierz
IMS – Liga Szkolna – pobierz
IMS – REGULAMIN LA o Puchar Marszałka – pobierz
—————————-
III MIEJSCE „SAMOCHODÓWKI” na MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA…więcej
—————————
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W PIŁCE RĘCZNEJ
Ogolnopolskie_IMS_PR_ch_1
Ogolnopolskie_IMS_PR_dz
——————————
XXV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL UNIHOKEJA
               DZIECI I MŁODZIEŻY
               O „PUCHAR BAŁTYKU”
komunikat nr 1 festiwal 2018 unihokej 2
zacznik nr 1 zakwaterowanie i wyywienie
zacznik nr 2 -zamwienie na koszulki
——————————-
L – PN (chłopcy) – FINAŁ
Termin: 26.04.2018 r.
Miejsce: Orlik ZST
Kolejność spotkań:
1. ZSA – ZSChem. (godz. 9.30)
2. IV LO – ZSEk. (10.10)
mecz o III m., godz. 10.50
mecz o I m. godz. 11.30
———————————
KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA
Jesteśmy już prawie na finiszu, zatem przedstawiam klasyfikację zespołową. W razie zauważonych ewentualnych pomyłek, proszę o kontakt.
Przypominamy, że klasyfikacja obejmuje tylko te zawody sportowe, które są w kalendarzu SZS.
Jednakże wciąż brakuje niektórych wyników, mimo że zawody się odbyły. Niestety koordynatorzy zawodów nie przesyłają do nas sprawozdań, dlatego też nie mogę sporządzić tabelki. Brak sprawozdań to także niemożność wypłacenia sędziom, ponieważ nie wiemy ile meczów się odbyło. Chcemy uniknąć nieporozumień sprzed roku.
Czas przesyłania sprawozdań to 30 czerwiec 2018 r. Po tym terminie nie będą dodawane punkty.

  ID  

IMS   

L  

——————————-
ID – BIAŁY MIŚ
Biały Miś – zasady – pobierz
konkurencje BIAŁY MIŚ – pobierz
——————————-
TS – KOMUNIKATY ORGANIZACYJNE OGÓLNOPOLSKICH TURNIEJÓW
IMS pobierz
ID pobierz
L pobierz
——————————–
L – PN (chłopcy) – ZMIANY!!!
gr.A pobierz – Orlik przy ZST !!!ZMIANY W KOLEJNOŚCI ROZEGRANIA MECZÓW!!!
Drużyna wymieniona jako pierwsza dostarcza piłkę do gry.
——————————-
MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY 2018
regulamin
———————————-
Kurs sędziego lekkiej atletyki
Okręgowe Kolegium Sędziów we Włocławku organizuje kurs dla kandydatów na sędziów lekkiej atletyki.
Kurs odbędzie się w dniach 12-13 maja 2018 roku na stadionie OSiR.
Kurs jest bezpłatny.
Wymagania – ukończone 16 lat.
Pytania i chęć udziału prosimy kierować pod numerem telefonu 888-749-317 lub na adres e-mail okswloclawek@gmail.com
Zapraszamy wszystkich chętnych!
————————————
L – PN (chłopcy)
gr.B pobierz – Orlik przy IV LO
Drużyna wymieniona jako pierwsza dostarcza piłkę do gry.
————————————
ID – MINI PN (dziewczęta) 
————————————- 
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ W SZACHACH
————————————–

WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY

pobierz
—————————————–

IMS, LFinał  Wojewódzki Drużynowych Biegów Przełajowych

Termin:  17.04.2018 r.

Miejsce: Włocławek –  Zespół Szkół Samochodowych ul. Leśna 1 a

info przełaje
Regulamin

—————————————

IMSPN (dziewczęta)
————————————–
L – PN H (chłopcy) – FINAŁ
Termin: 22.03.2018 (czwartek)
godz.: 8.00
Miejsce: Hala Mistrzów
Uczestnicy finału: gr. A : ZSA i ZSEk.
                            gr. B: ZSChem. i ZSEl
Koordynator: Dariusz Kopczyński (ZSA), tel. 601 370 509
————————————
L – PK – FINAŁ (chłopcy) – NOWY WPIS
Termin: 22.03.2018 r. (czwartek)
godz. 9.00
Miejsce: mała hala OSiR
Uczestnicy finału: gr. A: LMK i ZSEl.
                              gr. B: ZSS i II LO
Wyniki poszczególnych grup w zakładce WYNIKI
Koordynatorzy finału: Jacek Wieczorek (ZSEl.), Bartłomiej Wiśniewski (LMK)
———————————
L – PK – gr. B (chłopcy) – ZMIANY
Nastąpiły zmiany po wycofaniu się ZSA.
———————————
L – TS – PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA
———————————
L – H PN
———————————-
L – PS (dziewczęta) – INFO
W dniu 8 lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Katolickich rozegrano mecze piłki siatkowej dziewcząt gr. A. i zanotowano wyniki:
ZSK – LMK  2:1
LZK – LMK 2:0
ZSK – LZK 0:2
Tabela: 
1. LZK.
2. ZSK
3. LMK
Ponieważ gr. B nie została rozegrana, a finał (wg kalendarza sportowego SZS) miał być przeprowadzony 15 lutego, Zarząd M SZS we Włocławku przyjął wyniki gr.A jako rozegrany finał miasta.
Opiekunowie zainteresowani grą w dalszym etapie rozgrywek proszeni są o kontakt z p. Zbysławem Nowowiejskim.
—————————
L – PK (chłopcy)
pobierz gr. A
—————————-
IDM PN (dziewczęta) – INFO
—————————-
L – PK (dziewczęta)
Termin: 02.03.2018r.
Godz.: 8.00
Miejsce: Hala OSiR
Koordynator: Monika Spała (ZSA)
——————————
KURS TRENERSKI – PŁYWANIE
Miejski Szkolny Związek Sportowy w Bydgoszczy przyjmuje zapisy chętnych osób na kurs trenerski – pływanie. Szczegółowe informacje Marian Lewandowski 608083133. Proszę o przesłanie tej informacji do szkół w powiatach.

——————————-

PRZYPOMNIENIE O ZMIANIE KONTA
Przypominamy o zmianie konta do wpisowego  za rok 2018. Są szkoły które wpłacają na stare konto Miejskiego SZS w Bydgoszczy. I rodzi się problem.
Jednocześnie informuję, że działa strona internetowa szswkp.pl , gdzie umieszczone są dane kontaktowe oraz nr konta. Stronę obsługuje Pani Anna Polak nr tel. 509422121 email  ankapolak43@gmail.com
Pozdrawiam Małgorzata Szopińska 

—————————–

L – HPN
gr. B
—————————–
IMSPK (chłopcy)
pobierz aktualizacja z 06.02.
—————————-
L – PS (dziewczęta)
Gr.A
Termin: Czwartek, 08.02.2018
Godz.:
10:00 ZSK vs LZK
11:00 ZSK vs LMK
12:00 LMK vs LZK
Miejsce: Zespół Szkół Katolickich, ul. Łęgska
Koordynator: Arkadiusz Różański
UWAGA!!! W związku z tym, że nie ma koordynatora do przeprowadzenia gr.B (II LO, ZSCH, ZSA, ZSB), możliwa jest sytuacja, iż rozegramy tylko gr. A i uzyskane wyniki potraktujemy jako finał, który powinien być rozegrany do 15 lutego.
—————————–
L – TS – półfinał województwa (dziewczęta, chłopcy)
—————————–
IMSPK (dziewczęta)
pobierz
——————————
IDM PK (chłopcy)
chłopcy pobierz zawody w SP 2
dziewczęta pobierz
——————————-
L – TS (dziewczęta, chłopcy)
Termin: 01.02.2018 r.
Miejsce: Sala gimnastyczna, Zespół Szkół Technicznych.
START: godz.: 8.30 (dziewczęta), 11.00 (chłopcy)
Udział w zawodach potwierdziły::
DZ– ZSB, II LO, LMK, ZSS, LZK, ZSChem., ZST.
CHŁ– ZSS, ZSB, II LO, LMK, ABiS, LZK, ZSEl. ZSChem., ZST
——————————-
ID, IMS – 1/4 finału woj. TS (dziewczęta, chłopcy)
Termin: 07.02.2018r. – IMS
             09.02.2018r. – ID
Miejsce: Gimnazjum w Karnkowie.
Zgłoszenia szkół (p. Z. Nowowiejski tel.603 653 119) do 31.01.2018r.
——————————-
L – PS (dziewczęta)
Informujemy, że brakuje koordynatora do przeprowadzenia Mistrzostw Włocławka w piłce siatkowej dziewcząt w ramach rozgrywek Licealiady, do których zgłosiło się siedem szkół. W związku z tym poszukujemy chętnej osoby do przeprowadzenia w/w zawodów. kontakt e-mail: marcin_kubiak@interia.eu Finał powinien się odbyć do 15 lutego.
——————————-
L – TS (dziewczęta, chłopcy)
Termin: 01.02.2018 r.
Miejsce: Sala gimnastyczna, Zespół Szkół Technicznych.
Godz.: 8.30 (dziewczęta), 11.00 (chłopcy)
Uczestnicy: DZ– LZK, LMK, II LO, ZSEK, ZSEL, ZSB, ZSCH, ZST, ABIS
CHŁ– LZK, LMK, II LO, ZSEK, ZSEL, ZSB, ZSCH, ZST, ZSS, ABIS
UWAGA! Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie udziału w zawodach do dnia 30.01.2018 r. na adres marcin_kubiak@interia.eu Jednocześnie informuję, że termin zawodów może ulec zmianie.
—————————–
IMS – TS
25 stycznia w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Ogniowej 2 rozegrano Mistrzostwa Włocławka…więcej
——————————
IMSTS (dziewczęta, chłopcy)
Termin: 25.01.2018 r.
Miejsce: Sala gimnastyczna, Zespół Szkół Technicznych.
Godz.: 8.30 (dziewczęta), 10.00 (chłopcy)
Udział w zawodach potwierdziły szkoły:
– Wiedza (dziewczęta, chłopcy),
– SP 23 (dziewczęta, chłopcy),
–  G3 (dziewczęta, chłopcy),
– SP 20 (dziewczęta, chłopcy),
– G14 (dziewczęta, chłopcy),
– SP 18 (dziewczęta, chłopcy).
UWAGA! Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa reprezentacji szkół do dnia 23.01.2018 r. na marcin_kubiak@interia.eu
————————–
L- PS chłopcy 
pobierz gr. A
pobierz gr. B 
————————–
IDSZACHY
11 stycznia br. w auli Zespołu Szkół Muzycznych odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych w Szachach… więcej
————————–
L – PK (chłopcy)
pobierz
—————————-
ID – TS dz i chł.
12 stycznia w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Ogniowej 2 rozegrano Mistrzostwa Włocławka szkół podstawowych w tenisie stołowym…więcej
——————————-
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WŁOCŁAWKA W SZACHACH
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W dn. 4 stycznia br. w Auli Zespołu Szkół Muzycznych odbyły się Drużynowe  Mistrzostwa Włocławka w Szachach…więcej
———————————
ID – TS – INFORMACJA
Dotychczas udział w Mistrzostwach Włocławka dziewcząt oraz chłopców potwierdziły szkoły:
– SP 23 (dziewczęta, chłopcy),
– SP 19 (dziewczęta, chłopcy),
– SP 18 (dziewczęta, chłopcy),
– SP 14 (chłopcy),
– SP 20 (dziewczęta, chłopcy).
 – SP 10 (dziewczęta),
– SP 7 (chłopcy).
Zawody ODBĘDĄ się w Zespole Szkół Technicznych, ul. Ogniowa (wejście na salę od strony parkingu).START: dziewczęta 8.30, chłopcy 10.00.
——————————
Finał wojewódzki LICEALIADY w Szachach drużynowych
Termin: 16.01.2018 r .
Miejsce: Toruń
godz.9.00
odprawa w Zespole Szkół Samochodowych ul.Grunwaldzka 25b.
OBOWIĄZUJE wydrukowane zgłoszenie szkoły z platformy SRS i potwierdzenie opłaty wpisowej  do rozgrywek na rok 2018 – 100 zł, nr konta 67 1240 6481 1111 0010 7701 3692 Szkolny Związek Sportowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy ul. Adama Czartoryskiego 18, 85-222 Bydgoszcz.
——————————
Dodatkowe (planowane) terminy zawodów wojewódzkich
pobierz
——————————-
ID TS
Termin: 12..01.2018 r. (piątek)
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych, ul. Ogniowa 2
godz.: 8.30 (dziewczęta), 10.00 (chłopcy)
Uczestnicy: DZ– SP  18, SP 14, SP WIEDZA, SP 23, SP 20, SP 19
CHŁ– SP 18, SP 7, SP 14, SP WIEDZA, SP 23, SP 20, SP 19
UWAGA! Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa reprezentacji szkół do dnia 10.01.2018 r. na marcin_kubiak@interia.eu

——————————–

IDIMS – FINAŁ KUJAWSKO-POMORSKI W SZACHACH
ID – pobierz
IMS pobierz
———————————
ID, IMS – SZACHY
4.01.2018 r., godz. 9.00 – IMS rocznik 2002-2004.
11.01.2018 r., godz. 9.00 – ID rocznik 2005 i młodsi
Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa reprezentacji szkół do dnia 2.01. drogą mailową na adres ukspresto@gmail.com
———————————-
Nowe konto dla szkół.
nr konta: 67124064811111001077013692 
Szkolny Związek Sportowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego
ul. Adama Czartoryskiego 18
85-222 Bydgoszcz
———————————
ID – mPS – dziewczęta
19 grudnia 2017r. w  SP nr 14 we Włocławku odbyły się Finał Mistrzostwa Włocławka SZS w  Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci…więcej
————————————
KLASYFIKACJA

             ID                           IMS                               L

                                                                       

Brakuje wyników:
ID: Pływanie.
IMS: Pływanie.
L: Pływanie.
—————————
L – BADMINTON – FINAŁ WOJEWÓDZKI
Rewelacyjnie spisały się dwie włocławskie szkoły uczestniczące w Finale Województwa Kuj.-Pom. w badmintonie drużynowym…więcej
—————————–
IDMPS (chłopcy)
14 grudnia 2017r. w  SP nr 14 we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Włocławka SZS
w  Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci…więcej
——————————
L – BADMINTON
W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku w dniu 12.12.2017r. odbyły się zawody sportowe w badmintonie drużynowym w ramach rozgrywek Licealiady…więcej
——————————-
ID – MINI PS (dziewczęta) – FINAŁ
pobierz
Proszę o przesłanie wyników gr. A.
——————————–
L – UNIHOKEJ
W dniu 13.12.2017r. zostanie rozegrany Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju. Poszukiwany jest zatem koordynator, który by przeprowadził Mistrzostwa Włocławka dla dziewcząt i chłopców.
———————————–
L – BADMINTON (dziewczęta, chłopcy)
Termin: 12.12.2017 r. (wtorek)
godz.: 9.00
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych
Uczestnicy: II LO, ZSEL, ZSB, ZST, ZSEK, ZSS.
————————————
L – SZACHY
Termin: 14.12.2017r. (czwartek)
godz. 9.00
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych
————————————–
ID – UNIHOKEJ
28 listopada br. w Toruniu odbyły się finały Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci…więcej
———————————–
IMS – PS (dziewczęta)
pobierz
————————————
ID MINI PS (dziewczęta, chłopcy)
dziewczęta pobierz
chłopcy pobierz
————————————–
ZMIANY GODZIN!!!IDIMS, L – PŁYWANIE
Terminy:
ID – 29.11 (środa)

godz.: 10.00-12.30

IMS – 30.11 (czwartek)

godz. 11.00-13.00

L – 01.12 (piątek)
godz. 10.00-12.00
Koordynator:
Jarosław Marciniak (602513514)

————————————- 

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI
W dniu 20 listopada w sali konferencyjnej Przystani Wodnej przy ul. Piwnej 1a podsumowaliśmy rywalizację międzyszkolną za rok 2016/2017 galeria
————————————- 
FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
W dniu 15 listopada w Centrum Kultury Browar B. odbyło się Włocławskie Forum Organizacji Pozarządowych, pod honorowym patronatem Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego.
W tegorocznym Forum wzięła udział m.in. najbardziej liczna grupa przedstawicieli około 50 organizacji pozarządowych działających we Włocławku, w tym Szkolny Związek Sportowy we Włocławku.

——————————–

L – VIII MISTRZOSTWA MIASTA WŁOCŁAWKA W STRZELECTWIE SPORTOWYM
Termin: 01.12.2017r.
godz. 9.00
Miejsce: LOK, ul. Wronia.
Organizator: UKS „Samochodówka”, MKSLOK Włocławek
Regulamin
——————————
ID – UNIHOKEJ – WYNIKI
W ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci w salach gimnastycznych SP 18 (dziewczęta) i SP 20 (chłopcy) rozegrano Mistrzostwa Włocławka w Unihokeju… więcej
——————————-
PODSUMOWANIE RYWALIZACJI
W dniu 20 listopada (poniedziałek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Przystani Wodnej przy ul. Piwnej 1a podsumujemy rywalizację międzyszkolną za rok 2016/2017. Zapraszamy.
——————————— 

IDIMS BADMINTON

Zawody ID i IMS:
Termin: 30 listopada (czwartek)
godz. 10.45.
Miejsce: SP 19
———————————-
ID – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – WYNIKI
9 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 odbyły się rozgrywki piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci…więcej
———————————–
IMS – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – WYNIKI
W sali szkoły podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Włocławka w piłce ręcznej chłopców… więcej
———————————
L – LIGA KORESPONDENCYJNA – WYNIKI
Są już dostępne wyniki
————————————
LPŁYWANIE DRUŻYNOWEBydgoszcz
pobierz
————————————
ID UNIHOKEJ (dziewczęta)
Termin: 15 listopada (środa)
godz. 11.00
Miejsce: SP 18
Uczestnicy: 2, 3, 18, 19. 20, Szkoła Muzyczna
System rozgrywek: „każdy z każdym”
Skład meczowy: 4 zawodników + bramkarz
Koordynator: Marcin Badyna

————————————

IMS – PIŁKA SIATKOWA (chłopcy)
pobierz
————————————
ID UNIHOKEJ (chłopcy)
Dnia 14 listopada od godziny 9.00 w Sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 20 odbędą się rozgrywki o mistrzostwo Włocławka w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi).
W turnieju wezmą udział reprezentacje szkół: SP 3, SP 7, SP 18, SP 19, Szkoła Muzyczna i SP 20.
System rozgrywek – każdy z każdym, czas trwania meczu 2×5 minut.
Skład meczowy – 4 zawodników + bramkarz.
Termin: 14 listopada (wtorek)
godz. 9.00.
Miejsce: SP 20
Koordynator: Marek Obielecki
—————————————
 
ZMIANY!!! IMS – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy)
W związku z wycofaniem się Gimnazjum nr 14 nastąpiła zmiana terminarza.
pobierz
——————————————
IMS – PIŁKA RĘCZNA (dziewczęta) – WYNIKI
W sali szkoły podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Włocławka w piłce ręcznej dziewcząt (roczniki 2002-2004)… więcej
——————————————–
ID – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy)
Terminarz… więcej
———————————————
L  Sukces „Samochodówki”          
 
W rozegranych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych… więcej
———————————–
IMS – Pływanie Drużynowe – Toruń
pobierz
————————————–
IDIMS, L – Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Badmintonie
pobierz
————————————
L  PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – TERMINARZ gr. B
pobierz gr. B
Koordynator gr. B
Jerzy Mikołajewski
—————————————-
IMS – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy)
pobierz
Koordynator
Piotr Olszewski
——————————————-
Hummel Liga mistrzów
Dostępny jest harmonogram rozgrywek.
———————————————
ID PIŁKA RĘCZNA (dziewczęta)
Termin: 6 listopad
godz 10.00
Miejsce: SP nr 12
10.00 – SP 7 – SP 23
10.25 – SP 22 – SP 12
10.50 – SP 20 – SP 7
11.15 – SP 23 – SP 22
11.40 – SP 12 – SP 20
12.05 – SP 7 – SP 22
12.30 – SP 20 – SP 23
12.55 – SP 7 – SP 12
13.20 – SP 20 – SP 22
13.55 – SP 23 – SP 12
————————————–
IMS – PIŁKA RĘCZNA (dziewczęta)
pobierz
Koordynator
Piotr Olszewski
—————————————-
INFORMACJA
Opiekunowie drużyn, które awansowały do kolejnego etapu rozgrywek, powinni skontaktować się z p. Zbysławem Nowowiejskim w celu poznania dalszych terminów gier.
——————————————
INFO DLA KOORDYNATORÓW
Prosimy o przesyłanie sprawozdań z zawodów wraz ze składami chociaż trzech pierwszych drużyn oraz w miarę możliwości 3-5 zdjęć. Chcemy, aby nasza strona była atrakcyjna dla wszystkich odwiedzających, nie tylko nauczycieli wf. Ponadto informacje z rozgrywek są przesyłane do włocławskich mediów.
——————————————
INFORMACJA – SZTAFETY WOJEWÓDZKIE
Przekazujemy informację zainteresowanym szkołom, aby na sztafety wojewódzkie w dniu 25 października każda szkoła posiadała własne pałeczki sztafetowe oraz aby w miarę możliwości każda szkoła biegała z jednym numerem startowym (prośba od sędziów).
Przypominamy również, że na platformie srs.szs.pl należy zapisać się na zawody wojewódzkie i z takim m.in potwierdzonym przez dyrektora szkoły zgłoszeniem wyjechać na zawody.
——————————————–
LOtwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Unihokeju Szkół Ponadpodstawowych
——————————————–
L PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – TERMINARZ
Dostępny jest terminarz gr. A piłki ręcznej chłopców…więcej
——————————————–
IDIMS, L – PRZYPOMNIENIE – SKŁADKI, SRS
Składki, nr konta – pismo – samorządy
——————————————-
PRZYPOMNIENIE O ZAWODACH
L – Liga korespondencyjna 
termin: 18.10.2017r
miejsce : stadion OSiR Chopina
godz. 11.00
Koordynator:
 Dariusz Wierzbicki
IMS – UNIHOKEJ
Dziewczęta:
Termin: 18.10 godz.11.00 zbiórka 10.30
Chłopcy:
Termin: 19.10 godz.11.00 zbiórka 10.30.
Miejsce: Sp 19.
Koordynator: Sławek Majewski
Obowiązuje obuwie zmienne halowe (nie na czarnej podeszwie)
—————————————
IDIMS – PN chłopcy – WYNIKI
Dostępne są już WYNIKI z PN chłopców… więcej
——————————————
IDIMS, L – BIEGI SZTAFETOWE
W czwartek, 12 października, na gościnnych terenach Zespołu Szkół Samochodowych odbyły się Mistrzostwa Włocławka w Sztafetowych Biegach Przełajowych… więcej
—————————————–
IDIMS, L – SYSTEM SRS
Przypominamy o konieczności rejestracji szkoły i zapisywania się do poszczególnych zawodów sportowych na platformie SRS (system rejestracji szkół) https://srs.szs.pl
———————————————
INFORMACJA
Zarząd SZS we Włocławku informuje zainteresowanych nauczycieli w-f, że czas na dostarczanie sprawozdań minął…. więcej
———————————————
XXV Bieg im. Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki
informacja
——————————————–
HUMMEL LIGA MISTRZÓW
W menu dodaliśmy zakładkę Hummel Liga Mistrzów, gdzie dostępne są informacje o lidze.
——————————————————–
IDIMS, L – WYNIKI
Są już dostępne wyniki z Indywidualnych Biegów Przełajowych.
————————————————
ZEBRANIE ZARZĄDU
W dniu 10.10.2017 r. odbyło się zebranie Zarządu SZS Włocławek… więcej
————————————————-
SP, G, SPG – KLASYFIKACJA KOŃCOWA 2016/2017
pobierz
W razie uwag prosimy o kontakt. Jednocześnie informujemy, że w związku z niedostarczeniem sprawozdań przez niektórych koordynatorów, zawody te nie były uwzględniane w klasyfikacji końcowej.
—————————————————
IMS UNIHOKEJ
Dziewczęta:
Termin: 18.10 godz.11.00 zbiórka 10.30
Chłopcy:
Termin: 19.10 godz.11.00 zbiórka 10.30.
Miejsce: Sp 19.
Koordynator: Sławek Majewski
Obowiązuje obuwie zmienne halowe (nie na czarnej podeszwie)
————————————————
IDIMS, L – KALENDARZ ZAWODÓW
Jest już dostępny nowy kalendarz zawodów.
W razie uwag, prosimy o kontakt.
————————————————
IDIMS, L – SYSTEM SRS
Wszystkie szkoły, które chcą uczestniczyć w zawodach na wyższym szczeblu aniżeli tylko zawody powiatowe, powinny zgłosić się do SRS (srs.szs.pl). W momencie awansu na wyższy szczebel (np. wojewódzkie), szkoły powinny zalogować się i wydrukować kartę zgłoszenia, z m.in. którą opiekun wraz z zespołem jedzie na zawody. 
————————————————-
ID, IMS,  SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
termin: 12.10.2017 r.
miejsce : Zespół Szkół Samochodowych
godz. 10.00  ID (Igrzyska Dzieci)
godz. 11.00  IMS (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)
godz. 12.00  L (Licealiada)
Reprezentacja składa się z 10 uczniów.
Koordynator
Dariusz Wierzbicki 
—————————————–
ID, IMS, L – ZAWODY WOJEWÓDZKIE – IND. BIEGI PRZEŁAJOWE
Termin: 10.10.2017r.
zbiórka, godz. 7.00, Hala Mistrzów
Miejsce zawodów: Bydgoszcz
lista zawodników uprawnionych na finał województwa – pobierz
Uczniowie muszę mieć ze sobą pisemną zgodę na udział w zawodach sportowych, legitymację szkolną i pesel. Planowany powrót ok. godz. 14.30.
————————————————–
UWAGA!!! ID, IMS, L – ZMIANA TERMINU ZAWODÓW!!!
Ze względu na trudne warunki atmosferyczne indywidualne biegi przełajowe w dniu 03.10.2017 r. zostały przełożone na piątek 06.10.2017r. Miejsce i godziny bez zmian.
—————————————————-
UWAGA!!! ZMIANA!!! ID, IMS – PN (chłopcy)
koordynator: Czarek Hanke
—————————————————-
ID, IMS, L – KOORDYNATORZY i NAUCZYCIELE
W związku z wprowadzonymi zmianami przypominamy, że:
uczeń startuje do zawodów wg rocznika swojego urodzenia: Igrzyska Dzieci (2005 i młodsi), Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2002-2004), Licealiada (1998-2001).
  • Uczniowie klas VII rocznik 2005 startują w Igrzyskach Dzieci.,
  • Uczniowie szkół ponadpodstawowych trzyletnich np. Liceum Ogólnokształcące rocznik 2001-1999,
  • Uczniowie szkół ponadpodstawowych czteroletnich np. Technikum rocznik 1998-2001.

W celu prawidłowego przebiegu zawodów sportowych, prosimy opiekunów o każdorazowe stawianie się ze zgłoszeniem wraz z aktualnymi legitymacjami szkolnymi uczniów. Koordynatorzy natomiast są zobowiązani do ich weryfikacji.

Uczniowie bez aktualnej legitymacji szkolnej nie mogą brać udziału w zawodach.

—————————————————————

IDIMS, L – LOSOWANIE
Zarząd M SZS informuje zainteresowanych nauczycieli, że losowanie zgłoszonych szkół do poszczególnych zawodów odbędzie się 2 października tj. poniedziałek o godz. 16.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Żabiej. Zapraszamy.
————————————————–
ID – HUMMEL SZKOLNA LIGA MISTRZÓW

Hummel Szkolna Liga Mistrzów ” to nowy innowacyjny projekt, mający na celu popularyzacje piłki nożnej na szczeblach szkół podstawowych we Włocławku i okolicach. Szukamy dzieci w wieku 10-13 lat i głównym naszym warunkiem jest NIEZRZESZENIE w klubie piłkarskim. Planowany początek rozgrywek to drugi tydzień października. Zespoły zostaną podzielone na grupy, w których będą rywalizować o wejście do fazy play-off.

galeria

—————————————————

IDIMS, L – KALENDARZ I REGULAMINY
W związku z licznymi pytaniami do koordynatorów prosimy o zapoznanie się z KALENDARZEM i REGULAMINAMI IMPREZ SPORTOWYCH na rok szkolny 2017/2018.
————————————————–
IDIMS, L – OKREŚLENIE ROCZNIKÓW
informacja pobierz
—————————————————
IDIMS, L – SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE, LIGA KORESPONDENCYJNA
1. Sztafetowe biegi przełajowe
termin: 12.10.2017 r.
miejsce : Zespół Szkół Samochodowych
godz. 10.00  ID (Igrzyska Dzieci)
godz. 11.00  IMS (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)
godz. 12.00  L (Licealiada)
Reprezentacja składa się z 10 uczniów.
Koordynator
Dariusz Wierzbicki 
2. Liga korespondencyjna (L)
termin: 18.10.2017r
miejsce : stadion OSiR Chopina
godz. 11.00
 Koordynator:
 Dariusz Wierzbicki
——————————————————-
IDIMS, L – INAUGURACJA ROKU SPORTOWEGO SZS 2017/2018
Tradycyjnie już rywalizację rozpoczynamy od Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Włocławka SZS w biegach przełajowych.
Termin: 3 października 2017r.
godz.: 10.00
miejsce: Zespół Szkół Samochodowych
Program zawodów:

godz. 10.00   800   m     dz ID

10.15   1000 m    ch  ID

10.30   1500 m    dz  IMS

10.50   2000 m   ch  IMS

11.15  1500 m    dz  L

11.35  2000 m    ch  L

 Koordynator:
 Dariusz Wierzbicki
——————————————————–
IDIMS, L – ZGŁOSZENIA 

Zgłoszenie szkoły do zawodów sportowych, potwierdzone przez dyrektora, prosimy przesyłać do 26 września 2017 r. (wtorek) na adresy e-mail:

Igrzyska Dzieci: r.szmalenberg@vp.pl eliza.swierk@wp.pl oraz marcin_kubiak@interia.eu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: aszafa@op.pl oraz marcin_kubiak@interia.eu

Licealiada: aszafa@op.pl oraz marcin_kubiak@interia.eu

W temacie e-maila prosimy wpisać np.:

„Zgłoszenie-Igrzyska Dzieci-SP nr1”

—————————————————-

IDIMS, L – ZEBRANIA ORGANIZACYJNE

  • Igrzyska Dzieci (rozgrywki sportowe dla roczników 2005 i młodszych) – 20.09.17. (środa). – Zgłoszenie (wypełniać czytelnie).  – lista obecności na zebraniu – pobierz
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rozgrywki sportowe dla roczników 2002 – 2004) – 21.09.17. (czwartek). – Zgłoszenie (wypełniać czytelnie)– lista obecności na zebraniu – pobierz
  • Licealiada (roczniki 1998 i młodsi) – 22.09.17. (piątek) Zgłoszenie  (wypełniać czytelnie) – lista obecności pobierz

Wszystkie zebrania rozpoczną się o godz. 15.00 w sali konferencyjnej w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Żabiej.

Dodatkowe informacje:

I. W naszym województwie w roku szkolnym 2017/2018 wprowadzimy pilotażowo właśnie te dyscypliny, które dotychczas nie były rozgrywane do etapu wojewódzkiego. Planowany termin rozgrywania niżej wymienionych dyscyplin to pierwsza połowa roku 2018.
Dyscypliny o których mowa to:
1. Badminton drużynowy – ID, IMS, Licealiada
2. Siatkówka plażowa – IMS, Licealiada
3. Unihokej – licealiada
4. Tenis stołowy – licealiada
5. Piłka nożna – licealiada
II. Składki pismo – samorządy
III. kalendarz
IV. Pismo – Rejonowy Organizator Sportu pobierz