L – UNIHOKEJ
W dniu 13.12.2017r. zostanie rozegrany Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju. Poszukiwany jest zatem koordynator, który by przeprowadził Mistrzostwa Włocławka dla dziewcząt i chłopców.
———————————–
L – BADMINTON (dziewczęta, chłopcy)
Termin: 12.12.2017 r. (wtorek)
godz.: 9.00
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych
Uczestnicy: II LO, ZSEL, ZSB, ZST, ZSEK, ZSS.
————————————
L – SZACHY
Termin: 14.12.2017r. (czwartek)
godz. 9.00
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych
————————————–
ID – UNIHOKEJ
28 listopada br. w Toruniu odbyły się finały Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci…więcej
———————————–
IMS – PS (dziewczęta)
pobierz
————————————
ID MINI PS (dziewczęta, chłopcy)
dziewczęta pobierz
chłopcy pobierz
————————————–
ZMIANY GODZIN!!!IDIMS, L – PŁYWANIE
Terminy:
ID – 29.11 (środa)

godz.: 10.00-12.30

IMS – 30.11 (czwartek)

godz. 11.00-13.00

L – 01.12 (piątek)
godz. 10.00-12.00
Koordynator:
Jarosław Marciniak (602513514)

————————————- 

PODSUMOWANIE RYWALIZACJI
W dniu 20 listopada w sali konferencyjnej Przystani Wodnej przy ul. Piwnej 1a podsumowaliśmy rywalizację międzyszkolną za rok 2016/2017 galeria
————————————- 
FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
W dniu 15 listopada w Centrum Kultury Browar B. odbyło się Włocławskie Forum Organizacji Pozarządowych, pod honorowym patronatem Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego.
W tegorocznym Forum wzięła udział m.in. najbardziej liczna grupa przedstawicieli około 50 organizacji pozarządowych działających we Włocławku, w tym Szkolny Związek Sportowy we Włocławku.

——————————–

L – VIII MISTRZOSTWA MIASTA WŁOCŁAWKA W STRZELECTWIE SPORTOWYM
Termin: 01.12.2017r.
godz. 9.00
Miejsce: LOK, ul. Wronia.
Organizator: UKS „Samochodówka”, MKSLOK Włocławek
Regulamin
——————————
ID – UNIHOKEJ – WYNIKI
W ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci w salach gimnastycznych SP 18 (dziewczęta) i SP 20 (chłopcy) rozegrano Mistrzostwa Włocławka w Unihokeju… więcej
——————————-
PODSUMOWANIE RYWALIZACJI
W dniu 20 listopada (poniedziałek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Przystani Wodnej przy ul. Piwnej 1a podsumujemy rywalizację międzyszkolną za rok 2016/2017. Zapraszamy.
——————————— 

IDIMS BADMINTON

Zawody ID i IMS:
Termin: 30 listopada (czwartek)
godz. 10.45.
Miejsce: SP 19
———————————-
ID – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – WYNIKI
9 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 odbyły się rozgrywki piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci…więcej
———————————–
IMS – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – WYNIKI
W sali szkoły podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Włocławka w piłce ręcznej chłopców… więcej
———————————
L – LIGA KORESPONDENCYJNA – WYNIKI
Są już dostępne wyniki
————————————
LPŁYWANIE DRUŻYNOWEBydgoszcz
pobierz
————————————
ID UNIHOKEJ (dziewczęta)
Termin: 15 listopada (środa)
godz. 11.00
Miejsce: SP 18
Uczestnicy: 2, 3, 18, 19. 20, Szkoła Muzyczna
System rozgrywek: „każdy z każdym”
Skład meczowy: 4 zawodników + bramkarz
Koordynator: Marcin Badyna

————————————

IMS – PIŁKA SIATKOWA (chłopcy)
pobierz
————————————
ID UNIHOKEJ (chłopcy)
Dnia 14 listopada od godziny 9.00 w Sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 20 odbędą się rozgrywki o mistrzostwo Włocławka w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi).
W turnieju wezmą udział reprezentacje szkół: SP 3, SP 7, SP 18, SP 19, Szkoła Muzyczna i SP 20.
System rozgrywek – każdy z każdym, czas trwania meczu 2×5 minut.
Skład meczowy – 4 zawodników + bramkarz.
Termin: 14 listopada (wtorek)
godz. 9.00.
Miejsce: SP 20
Koordynator: Marek Obielecki
—————————————
 
ZMIANY!!! IMS – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy)
W związku z wycofaniem się Gimnazjum nr 14 nastąpiła zmiana terminarza.
pobierz
——————————————
IMS – PIŁKA RĘCZNA (dziewczęta) – WYNIKI
W sali szkoły podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Włocławka w piłce ręcznej dziewcząt (roczniki 2002-2004)… więcej
——————————————–
ID – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy)
Terminarz… więcej
———————————————
L  Sukces „Samochodówki”          
 
W rozegranych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych… więcej
———————————–
IMS – Pływanie Drużynowe – Toruń
pobierz
————————————–
IDIMS, L – Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Badmintonie
pobierz
————————————
L  PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – TERMINARZ gr. B
pobierz gr. B
Koordynator gr. B
Jerzy Mikołajewski
—————————————-
IMS – PIŁKA RĘCZNA (chłopcy)
pobierz
Koordynator
Piotr Olszewski
——————————————-
Hummel Liga mistrzów
Dostępny jest harmonogram rozgrywek.
———————————————
ID PIŁKA RĘCZNA (dziewczęta)
Termin: 6 listopad
godz 10.00
Miejsce: SP nr 12
10.00 – SP 7 – SP 23
10.25 – SP 22 – SP 12
10.50 – SP 20 – SP 7
11.15 – SP 23 – SP 22
11.40 – SP 12 – SP 20
12.05 – SP 7 – SP 22
12.30 – SP 20 – SP 23
12.55 – SP 7 – SP 12
13.20 – SP 20 – SP 22
13.55 – SP 23 – SP 12
————————————–
IMS – PIŁKA RĘCZNA (dziewczęta)
pobierz
Koordynator
Piotr Olszewski
—————————————-
INFORMACJA
Opiekunowie drużyn, które awansowały do kolejnego etapu rozgrywek, powinni skontaktować się z p. Zbysławem Nowowiejskim w celu poznania dalszych terminów gier.
——————————————
INFO DLA KOORDYNATORÓW
Prosimy o przesyłanie sprawozdań z zawodów wraz ze składami chociaż trzech pierwszych drużyn oraz w miarę możliwości 3-5 zdjęć. Chcemy, aby nasza strona była atrakcyjna dla wszystkich odwiedzających, nie tylko nauczycieli wf. Ponadto informacje z rozgrywek są przesyłane do włocławskich mediów.
——————————————
INFORMACJA – SZTAFETY WOJEWÓDZKIE
Przekazujemy informację zainteresowanym szkołom, aby na sztafety wojewódzkie w dniu 25 października każda szkoła posiadała własne pałeczki sztafetowe oraz aby w miarę możliwości każda szkoła biegała z jednym numerem startowym (prośba od sędziów).
Przypominamy również, że na platformie srs.szs.pl należy zapisać się na zawody wojewódzkie i z takim m.in potwierdzonym przez dyrektora szkoły zgłoszeniem wyjechać na zawody.
——————————————–
LOtwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Unihokeju Szkół Ponadpodstawowych
——————————————–
L PIŁKA RĘCZNA (chłopcy) – TERMINARZ
Dostępny jest terminarz gr. A piłki ręcznej chłopców…więcej
——————————————–
IDIMS, L – PRZYPOMNIENIE – SKŁADKI, SRS
Składki, nr konta – pismo – samorządy
——————————————-
PRZYPOMNIENIE O ZAWODACH
L – Liga korespondencyjna 
termin: 18.10.2017r
miejsce : stadion OSiR Chopina
godz. 11.00
Koordynator:
 Dariusz Wierzbicki
IMS – UNIHOKEJ
Dziewczęta:
Termin: 18.10 godz.11.00 zbiórka 10.30
Chłopcy:
Termin: 19.10 godz.11.00 zbiórka 10.30.
Miejsce: Sp 19.
Koordynator: Sławek Majewski
Obowiązuje obuwie zmienne halowe (nie na czarnej podeszwie)
—————————————
IDIMS – PN chłopcy – WYNIKI
Dostępne są już WYNIKI z PN chłopców… więcej
——————————————
IDIMS, L – BIEGI SZTAFETOWE
W czwartek, 12 października, na gościnnych terenach Zespołu Szkół Samochodowych odbyły się Mistrzostwa Włocławka w Sztafetowych Biegach Przełajowych… więcej
—————————————–
IDIMS, L – SYSTEM SRS
Przypominamy o konieczności rejestracji szkoły i zapisywania się do poszczególnych zawodów sportowych na platformie SRS (system rejestracji szkół) https://srs.szs.pl
———————————————
INFORMACJA
Zarząd SZS we Włocławku informuje zainteresowanych nauczycieli w-f, że czas na dostarczanie sprawozdań minął…. więcej
———————————————
XXV Bieg im. Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki
informacja
——————————————–
HUMMEL LIGA MISTRZÓW
W menu dodaliśmy zakładkę Hummel Liga Mistrzów, gdzie dostępne są informacje o lidze.
——————————————————–
IDIMS, L – WYNIKI
Są już dostępne wyniki z Indywidualnych Biegów Przełajowych.
————————————————
ZEBRANIE ZARZĄDU
W dniu 10.10.2017 r. odbyło się zebranie Zarządu SZS Włocławek… więcej
————————————————-
SP, G, SPG – KLASYFIKACJA KOŃCOWA 2016/2017
pobierz
W razie uwag prosimy o kontakt. Jednocześnie informujemy, że w związku z niedostarczeniem sprawozdań przez niektórych koordynatorów, zawody te nie były uwzględniane w klasyfikacji końcowej.
—————————————————
IMS UNIHOKEJ
Dziewczęta:
Termin: 18.10 godz.11.00 zbiórka 10.30
Chłopcy:
Termin: 19.10 godz.11.00 zbiórka 10.30.
Miejsce: Sp 19.
Koordynator: Sławek Majewski
Obowiązuje obuwie zmienne halowe (nie na czarnej podeszwie)
————————————————
IDIMS, L – KALENDARZ ZAWODÓW
Jest już dostępny nowy kalendarz zawodów.
W razie uwag, prosimy o kontakt.
————————————————
IDIMS, L – SYSTEM SRS
Wszystkie szkoły, które chcą uczestniczyć w zawodach na wyższym szczeblu aniżeli tylko zawody powiatowe, powinny zgłosić się do SRS (srs.szs.pl). W momencie awansu na wyższy szczebel (np. wojewódzkie), szkoły powinny zalogować się i wydrukować kartę zgłoszenia, z m.in. którą opiekun wraz z zespołem jedzie na zawody. 
————————————————-
ID, IMS,  SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
termin: 12.10.2017 r.
miejsce : Zespół Szkół Samochodowych
godz. 10.00  ID (Igrzyska Dzieci)
godz. 11.00  IMS (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)
godz. 12.00  L (Licealiada)
Reprezentacja składa się z 10 uczniów.
Koordynator
Dariusz Wierzbicki 
—————————————–
ID, IMS, L – ZAWODY WOJEWÓDZKIE – IND. BIEGI PRZEŁAJOWE
Termin: 10.10.2017r.
zbiórka, godz. 7.00, Hala Mistrzów
Miejsce zawodów: Bydgoszcz
lista zawodników uprawnionych na finał województwa – pobierz
Uczniowie muszę mieć ze sobą pisemną zgodę na udział w zawodach sportowych, legitymację szkolną i pesel. Planowany powrót ok. godz. 14.30.
————————————————–
UWAGA!!! ID, IMS, L – ZMIANA TERMINU ZAWODÓW!!!
Ze względu na trudne warunki atmosferyczne indywidualne biegi przełajowe w dniu 03.10.2017 r. zostały przełożone na piątek 06.10.2017r. Miejsce i godziny bez zmian.
—————————————————-
UWAGA!!! ZMIANA!!! ID, IMS – PN (chłopcy)
koordynator: Czarek Hanke
—————————————————-
ID, IMS, L – KOORDYNATORZY i NAUCZYCIELE
W związku z wprowadzonymi zmianami przypominamy, że:
uczeń startuje do zawodów wg rocznika swojego urodzenia: Igrzyska Dzieci (2005 i młodsi), Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2002-2004), Licealiada (1998-2001).
  • Uczniowie klas VII rocznik 2005 startują w Igrzyskach Dzieci.,
  • Uczniowie szkół ponadpodstawowych trzyletnich np. Liceum Ogólnokształcące rocznik 2001-1999,
  • Uczniowie szkół ponadpodstawowych czteroletnich np. Technikum rocznik 1998-2001.

W celu prawidłowego przebiegu zawodów sportowych, prosimy opiekunów o każdorazowe stawianie się ze zgłoszeniem wraz z aktualnymi legitymacjami szkolnymi uczniów. Koordynatorzy natomiast są zobowiązani do ich weryfikacji.

Uczniowie bez aktualnej legitymacji szkolnej nie mogą brać udziału w zawodach.

—————————————————————

IDIMS, L – LOSOWANIE
Zarząd M SZS informuje zainteresowanych nauczycieli, że losowanie zgłoszonych szkół do poszczególnych zawodów odbędzie się 2 października tj. poniedziałek o godz. 16.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Żabiej. Zapraszamy.
————————————————–
ID – HUMMEL SZKOLNA LIGA MISTRZÓW

Hummel Szkolna Liga Mistrzów ” to nowy innowacyjny projekt, mający na celu popularyzacje piłki nożnej na szczeblach szkół podstawowych we Włocławku i okolicach. Szukamy dzieci w wieku 10-13 lat i głównym naszym warunkiem jest NIEZRZESZENIE w klubie piłkarskim. Planowany początek rozgrywek to drugi tydzień października. Zespoły zostaną podzielone na grupy, w których będą rywalizować o wejście do fazy play-off.

galeria

—————————————————

IDIMS, L – KALENDARZ I REGULAMINY
W związku z licznymi pytaniami do koordynatorów prosimy o zapoznanie się z KALENDARZEM i REGULAMINAMI IMPREZ SPORTOWYCH na rok szkolny 2017/2018.
————————————————–
IDIMS, L – OKREŚLENIE ROCZNIKÓW
informacja pobierz
—————————————————
IDIMS, L – SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE, LIGA KORESPONDENCYJNA
1. Sztafetowe biegi przełajowe
termin: 12.10.2017 r.
miejsce : Zespół Szkół Samochodowych
godz. 10.00  ID (Igrzyska Dzieci)
godz. 11.00  IMS (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)
godz. 12.00  L (Licealiada)
Reprezentacja składa się z 10 uczniów.
Koordynator
Dariusz Wierzbicki 
2. Liga korespondencyjna (L)
termin: 18.10.2017r
miejsce : stadion OSiR Chopina
godz. 11.00
 Koordynator:
 Dariusz Wierzbicki
——————————————————-
IDIMS, L – INAUGURACJA ROKU SPORTOWEGO SZS 2017/2018
Tradycyjnie już rywalizację rozpoczynamy od Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Włocławka SZS w biegach przełajowych.
Termin: 3 października 2017r.
godz.: 10.00
miejsce: Zespół Szkół Samochodowych
Program zawodów:

godz. 10.00   800   m     dz ID

10.15   1000 m    ch  ID

10.30   1500 m    dz  IMS

10.50   2000 m   ch  IMS

11.15  1500 m    dz  L

11.35  2000 m    ch  L

 Koordynator:
 Dariusz Wierzbicki
——————————————————–
IDIMS, L – ZGŁOSZENIA 

Zgłoszenie szkoły do zawodów sportowych, potwierdzone przez dyrektora, prosimy przesyłać do 26 września 2017 r. (wtorek) na adresy e-mail:

Igrzyska Dzieci: r.szmalenberg@vp.pl eliza.swierk@wp.pl oraz marcin_kubiak@interia.eu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: aszafa@op.pl oraz marcin_kubiak@interia.eu

Licealiada: aszafa@op.pl oraz marcin_kubiak@interia.eu

W temacie e-maila prosimy wpisać np.:

„Zgłoszenie-Igrzyska Dzieci-SP nr1”

—————————————————-

IDIMS, L – ZEBRANIA ORGANIZACYJNE

  • Igrzyska Dzieci (rozgrywki sportowe dla roczników 2005 i młodszych) – 20.09.17. (środa). – Zgłoszenie (wypełniać czytelnie).  – lista obecności na zebraniu – pobierz
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rozgrywki sportowe dla roczników 2002 – 2004) – 21.09.17. (czwartek). – Zgłoszenie (wypełniać czytelnie)– lista obecności na zebraniu – pobierz
  • Licealiada (roczniki 1998 i młodsi) – 22.09.17. (piątek) Zgłoszenie  (wypełniać czytelnie) – lista obecności pobierz

Wszystkie zebrania rozpoczną się o godz. 15.00 w sali konferencyjnej w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Żabiej.

Dodatkowe informacje:

I. W naszym województwie w roku szkolnym 2017/2018 wprowadzimy pilotażowo właśnie te dyscypliny, które dotychczas nie były rozgrywane do etapu wojewódzkiego. Planowany termin rozgrywania niżej wymienionych dyscyplin to pierwsza połowa roku 2018.
Dyscypliny o których mowa to:
1. Badminton drużynowy – ID, IMS, Licealiada
2. Siatkówka plażowa – IMS, Licealiada
3. Unihokej – licealiada
4. Tenis stołowy – licealiada
5. Piłka nożna – licealiada
II. Składki pismo – samorządy
III. kalendarz
IV. Pismo – Rejonowy Organizator Sportu pobierz